Kompetencje

pedicure szczecin, podologia szczecin, usuwanie odcisków szczecin,

Gabinet Hilarczyńscy Podologia w trosce o Twoje stopy.

                    Naszym celem jest zapewnienie pomocy pacjentom mającym różnego typu problemy ze stopami - od usuwania zrogowaceń, odcisków, modzeli do wrastających paznokci i ich rekonstrukcję. Jesteśmy gabinetem podologicznym nakładającym klamry metalowe 3TO. Ponadto posiadamy uprawnienia do wykonywania specjalistycznego pedicure u diabetyków (osób chorych na cukrzycę).

                    W celu zapewnienia profilaktyki leczenia stóp, w naszym gabinecie pobieramy materiał do badania mykologicznego (na obecność grzybicy).

                    Nasz gabinet działa od 2014 roku, jednak praktykę w Szczecinie prowadzimy już od 2008 roku. Wieloletnia działalność pozwala nam korzystać z doświadczeń niezbędnych do rozwiązywania szczególnych przypadków związanych z problematyką i leczeniem stóp. Zajmowanie się leczeniem stóp jest naszą prawdziwą pasją. 

                    By sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów, posiadamy w swojejofercie wizyty domowe. Zdajemy sobie sprawę, że znaczna liczba naszych pacjentów to osoby starsze, dla których dojazd do naszego gabinetu  może być nie małym utrudnieniem. Z tego powodu proponujemy wykonanie zabiegów pedicure medycznego w zaciszu Państwa mieszkań. W dziedzinie podologii dla Seniora posiadamy wieloletnie doświadczenie współpracując z Domami Kombatanta na terenie Szczecina.

                    Celem Gabinetu Hilarczyńscy Podologia jest umożliwienie Państwu leczenia stóp w możliwie najkrótszym czasie, które przyniesie trwałe efekty. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, wprowadzając innowacyjne metody leczenia, korzystając z najnowszych trendów europejskich. 

                    Zapewniamy bezpłatne konsultacje wszystkich Pacjentów mających problemy ze stopami.

                    W naszym gabinecie wykorzystujemy autoklaw, który służy do sterylizacji narzędzi chirurgicznych. Bezpieczeństwo Pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze używamy sterylnych materiałów i akcesoriów. Narzędzia przed sterylizacją pakowane są w pakiety papierowo foliowe zgrzane i jednorazowo otwierane. 

                    Higiena i sterylizacja to podstawa do wykonania bezpiecznego zabiegu.

 

                Autoklaw            

 

                    W Gabinecie Hilarczyńscy Podologia dysponujemy odpowiednią aparaturą oraz środkami i materiałami opatrunkowymi, dzięki którym możemy skutecznie pomagać osobom cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia i choroby stóp. Zajmujemy się zrogowaciałą skórą z głębokimi  pęknięciami  oraz skórą popękaną i odparzoną od potu, obcinamy rówież i szlifujemy zrogowaciałą i grubą płytkę paznokciową. 

                    Na miejscu prowadzimy również sprzedaż profesjonalnych produktów kosmetycznych oraz odciążeń (ortez).